Toplam kayıt sayısı: 2698
  Kayıt istatistikleri  
web@ada.net.tr

Diğer Sanal Kan Bankaları

http://www.kanbankasi.gen.tr

http://www.kanbankasi.com


 
© Uğur OKÇU
ve AdaNet

 


Kana gereksinimi olan insanların, yaşamlarını sürdürebilmelerine katkıda bulunmak için oluşturulmuş bir zincirdir SANAL KAN ZİNCİRİ.

Toplumsal sorunların üst düzeyde rahatsız ettiği ve RANT peşinde koşarken kendinden geçmiş insanların var olduğu günümüz dünyasında, INTERNET'in avantajlarını kullanarak, küçücük bir çabayla zincirin halkalarının olağanüstü bir ilgiyle çoğalmasının sevincini yaşıyoruz.

Sanal Kan Zincirine üye olmak için hiç kimse ücret ödemiyor. Bu zincirdeki halkalardan yararlanmak da parayla değil. Bu sayfalarda kanlarını diğerlerinin sağlığına sunan, cesur insanların isimleri, telefon numaraları ve adresleri var. Kan zinciri hiçkimsenin tekeli için yaratılmadı. Gerçekten kana ihtiyacı olan herkes bu sayfalardan kendine uygun herhangibir kan grubunu arayabilir ve onunla bireysel temas kurabilir. Sadece bu sayfalardaki insanları rencide etmeyecek ve onları üzmeyecek şeklide davranmak şartıyla.

Sanal Kan zincirine üye olun lütfen.

Sağlıklı günler ve dost sevgiler.

Herhangi bir soru, sorun veya istek için "yardım" sayfamızdaki sıkça sorulan sorular bölümüne göz atabilir, ya da web sayfamızla ilgili soru ve sorunlarınız için web@ada.net.tr; genel soru ve sorunlarınız için infoada@ada.net.tr adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Bu sayfalarda yer alan bilgilerde unutma, hata ya da yoruma açıklık olması durumunda, ADA-NET'in önceden haber vermeksizin bilgileri değiştirme hakkı saklıdır. Bilgileri doğrulatmak için firmamızla irtibata geçmenizi rica ederiz.